Hakkımızda

İstikrarlı Büyüme

İstikrarlı Büyüme

 

Logo son yıllarda organik ve inorganik büyümeye bağlı güçlü gelir artışı sağladı. Farklı iş modellerine ve teknolojilere yatırım yapan Logo, son yıllarda önemli atılımlar gerçekleştirdi.

Yüksek Kârlılık

Yüksek Kârlılık

 

Logo, satışların üstünde kârlılık büyümesi, gelirlerde parasal değer ve kalite artışı ile son yıllarda yakaladığı ivmeyi kesintisiz sürdürmektedir.

Lider EAS Çözüm Sağlayıcısı

Lider EAS Çözüm Sağlayıcısı

 

Logo, kullanıcı sayısı bazında Türkiye İş Uygulamaları Yazılımları (Enterprise Application Software) pazarında pazar lideri konumundadır. Logo çözümlerinin bugüne dek eriştiği şirketlerin 85.000'inden fazlası aktif olarak Logo ve Netsis çözümlerini kullanmaktadır.

Geniş Yazılım Ekosistemi

Geniş Yazılım Ekosistemi

 

Logo, merkezde 544, iş ortağı kanalında ise yaklaşık 5,000 profesyoneli bünyesinde bulunduran Türkiye'nin en geniş yazılım ekosistemidir.

Türkiye’nin En Geniş İş Ortağı Ağı

Türkiye’nin En Geniş İş Ortağı Ağı

 

Logo çözümleri, Türkiye'de ve 20 ülkede sayıları 800'ü geçen, konusunda uzman Yetkili Logo İş Ortakları aracılığıyla kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

Ar-Ge’de Süreklilik

Ar-Ge’de Süreklilik

 

Teknoloji ve Ar-Ge’yi uzun vadeli büyümenin temeli olarak gören Logo, Ar-Ge yatırımlarında sektör lideri konumunda bulunmaktadır. “Sürekli İnovasyon” vizyonuyla hareket eden Logo, Ar-Ge yatırımları araştırmasına göre, Türkiye'nin lider firmaları arasında yer almaktadır. 

Ürün Çeşitliliği

Ürün Çeşitliliği

 

Logo, kendi geliştirdiği kurumsal kaynak yönetimi, iş zekâsı ve e-devlet çözümleri gibi yüksek teknolojiyle oluşturulan ürün ve hizmetlerin yanı sıra ekosisteminde yer alan Çözüm Ortakları'nın geliştirdiği 1000'den fazla sektörel ve dikey çözümü de kullanıcılarına sunmaktadır.

Orta Asya ve Ortadoğu’da Güçlü

Orta Asya ve Ortadoğu’da Güçlü

 

Logo’nun 11 dilde geliştirdiği teknoloji platformları, yalnız Türkiye’de değil, başta Orta Asya ve Ortadoğu olmak üzere, dünyanın 20 ülkesinde birçok şirket tarafından tercih edilmektedir.